Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Чи можна зареєструвати податкову накладну/розрахунок коригування у святковий чи вихідний день, якщо цей день є граничним днем реєстрації ?

17.12.2018 -

Головне управління ДФС у Київській області  повідомляє, що платник податку на додану вартість зобов’язаний на дату виникнення податкових зобов’язань скласти податкову накладну в електронній формі, та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у терміни,встановлені п.201.10 ст.201 ПКУ:  

-   податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних, складені з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;
-   податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних, складені з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені;

-   розрахунки коригування, складені постачальником товарів/послуг до податкової накладної, що складена на отримувача - платника податку, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, - протягом 15 календарних днів з дня отримання такого розрахунку коригування до податкової накладної отримувачем (покупцем).
Пункт 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1246 зі змінами і доповненнями визначає, що операційний день триває в робочі дні з 8-ї до 20-ї години. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки ЄРПН, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків. Якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочій день, такий день вважається операційним днем.