Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерських господарствостаточний розрахунок та сплата ЄВ здійснюються до 02 травня 2019

25.04.2019 -

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє,  що особами, які провадять незалежну професійну діяльність, остаточнийрозрахунок єдиного внескуздійснюється до 01 травня наступного року за даними Декларації, з урахуванням щоквартальносплаченого протягом 2018 року єдиного внеску.

Членами фермерських господарств остаточний розрахунок єдиного внеску проводиться до 01 травня наступного року за результатами фінансового року, з урахуванням щоквартальносплаченого протягом 2018 року єдиного внеску.

Граничним терміном сплати єдиного внеску цими категоріями платників є 30 квітня 2019 року.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.01.2019 № 7-р «Про перенесення робочих днів у 2019 році»  встановлено, що 30 квітня є неробочим днем, окрім того, 01 травня 2019 року є святковим днем.

У зв’язку з цим граничним терміном сплати єдиного внеску особами, які провадять незалежну професійну діяльність, та членами фермерських господарств, таграничним терміном подання Звіту (форма № Д5) за 2018 рік – є 02 травня 2019 року.

У Головному управлінні ДФС у Київській області нагадують, що  єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Відповідно П.1 розд. VІI Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449, визначено, що за порушення норм законодавства про ЄВ до платників, на яких згідно із ЗУ №2464-VI покладено обов’язок нараховувати, обчислювати та сплачувати ЄВ, застосовуються фінансові санкції (штрафи та пеня) відповідно до Закону № 2464-VI.

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску, а також за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску, подання недостовірних відомостей, що використовуються в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, особи які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерських господарств несуть фінансову відповідальність, а особи, які провадять незалежну професійну діяльність, також несуть адміністративну відповідальність відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.