Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Від платників Васильківщини до зведеного бюджету надійшло майже 78,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб

21.04.2017

За перший квартал 2017 року до зведеного бюджету надійшло 78,9 млн. грн.  податку на доходи фізичних осіб, що на 26,4 млн. грн. більше у порівнянні з першим кварталом 2016 року.

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевого бюджету, його питома вага в загальних надходженнях у першому кварталі 2017 становить 57,9 відсотки. Так, за січень-березень 2017 року місцеві бюджети Васильківщини отримали 59,1 млн. грн. цього податку, що перевищило надходження за аналогічний період минулого року на 19,7 млн. гривень.

Васильківське відділення Києво – Святошинської ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місячному розмірі становить 3200 гривень (у погодинному розмірі – 19,34 гривні).

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією. Всі роботодавці, які використовують працю найманих працівників, зобов’язані виплачувати заробітну плату у розмірі не нижчому за мінімальний. Дотримання цієї норми є обов’язковою, незалежно від того, яка система оплати праці використовується.

Києво-Святошинська ОДПІ