Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Підводимо перші підсумки кампанії декларування доходів, отриманих у 2016 році

28.04.2017

Громадянський обов’язок перед державою і суспільством стосовно подання декларацій про доходи, отримані в минулому році та сплату податків визначено статтею 67 Конституції України. Щороку з 01 січня починається кампанія по декларуванню громадянами свого майнового стану та доходів, отриманих протягом минулого року.

683 мешканців Києво-Святошинського району вже відзвітували про понад 179 мільйонів гривень доходів, отриманих у 2016 році, з них 355 декларантів – це громадяни, які зобов’язані були подати декларацію про отримані в 2016 році доходи в обов’язковому порядку.

328 платників використали право на отримання податкової знижки, сума до повернення складає 1371059.19 тис. гривень.

Доходи у розмірі понад 1 млн. гривень задекларували 21 громадян.

Запрошуємо всіх, хто отримував прибутки в минулому році приєднатись до сумлінних громадян та проявити громадянську свідомість. Декларацію можна подати по 03 травня 2017 року, а для отримання податкової знижки - протягом року. Декларацію про майновий стан та доходи можна подати до податкової інспекції за місцем реєстрації або в електронному форматі за посередництвом спеціального сервісу «Електронний кабінет платника», що знаходиться на єдиному веб - порталі ДФС України.

Києво-Святошинська ОДПІ