Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Повідомлення

  • Державна фіскальна служба України нагадує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2016 року. Останній день подання декларації – 03 травня 2017 року. Додаткова інформація – на веб-порталі ДФС.

  • Днями в Києво-Святошинській ОДПІ ГУ ДФС у Київській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Декларування доходів, отриманих протягом 2016 року. Електронні сервіси ДФС».

  • Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області нагадує, що до закінчення кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2016 року, залишилось менше місяця. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до органів фіскальної служби за місцем реєстрації

  • Громадяни, які у 2016 році отримали спадщину не від родичів першого ступеня спорідненості та не сплатили податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини, повинні подати декларацію та сплатити податок.

  • З початку року до Броварської ОДПІ подано 1040 декларацій про майновий стан і доходи. В тому числі 696 декларацій подано громадянами, які мають право на податкову знижку та 344 декларацій подали громадяни, які зобов’язані подати декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік відповідно до норм

  • Обухівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2016 року, триває. Відповідно до норм Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи

  • З початку року мешканці Білоцерківського регіону задекларували 18,2 млн. гривень доходів, отриманих у вигляді спадку. Їм нараховано 886 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 263,2 тис. гривень військового збору, які вони мають сплатити до 1 серпня цього року.

  • ГУ ДФС у Київській області нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2016 року, триває. Останній день подання декларації – 3 травня.

  • Днями відбувся сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” першого заступника начальника ГУ ДФС у Київській області Фоменко Олени Петрівни за темою “Декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році”.

  • За 2 місяці 2017 року до Васильківського відділення Києво-Святошинської ОДПІ подано громадянами 48 податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік. З них 36 громадян, що зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.