Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

14.11.2014 -

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (далі – Постанова № 996) при Головному управлінні ДФС у Київській області створюється Громадська рада.

Орієнтовно 16 грудня 2014 року о 15 год. 00 хв., у приміщенні актової зали Головного управління ДФС у Київській області за адресою: м. Київ,  вул. Народного Ополчення, 5-А, відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Київській області.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено наказом Головного управління ДФС у Київській області від 12.11.2014 №41, здійснює організаційні та методичні заходи щодо підготовки установчих зборів та формує список учасників.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи, визначені Постановою № 996.

Документи приймаються на паперових носіях та в електронному вигляді (скановані копії у форматі pdf) до 05.12.2014 (включно) з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв., а також з 13 год. 45 хв. до 17 год. 00 хв. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5-А, к. 518.

Відповідальна за організацію прийому документів – Бардадим Тетяна Миколаївна – головний державний інспектор відділу комунікацій Головного управління ДФС у Київській області.

З метою отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами: (044) 200-37-59 або засобами електронного зв’язку: 10odps@ukr.net.

 * Звертаємо увагу, що прийом документів завершується за десять календарних днів до дати проведення установчих зборів.