Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протокол засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Київській області

14.11.2014

Дата проведення: 14 листопада 2014 року о 15 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Київ, вул. Народного ополчення, 5-А, актова зала, 9-й поверх.

Присутні:

члени Ініціативної групи – представники інститутів громадського суспільства – 11 осіб: Шилов Іван Петрович, Дрофа Андрій Григорович, Родін Олексанр Рудольфович, Донець Олексій Дмитрович, Лагутіна Злата Володимирівна, Хоменко Микола Олександрович, Кацап Федір Іванович, Омельченко Ірина Семенівна, Клочко Сергій Миколайович, Піддубний Василь Васильович, Ізотов Сергій Велімирович;

члени Ініціативної групи – представники ГУ ДФС у Київській області –   3 особи: Овчарова Катерина Сергіївна, Убогий Сергій Анатолійович, Бардадим Тетяна Миколаївна.

Порядок денний
1. Обрали одноголосним рішенням головуючого ініціативної групи Шилова І.П. та секретаря ініціативної групи Бардадим Т.М.

2. Слухали Шилова І.П., який запропонував такий порядок денний:

1)  розгляд та аналіз пакетів документів кандидатів на участь в установчих зборах та формування складу учасників установчих зборів.

2) обговорення аналізу наданих пакетів документів представниками інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Київській області.

3) обговорення формату проведення установчих зборів, вирішення організаційних питань, пов’язаних з їх проведенням.

Вирішили:

Внесені на обговорення пропозиції підтримали одноголосно.

питання 3 Порядку денного:

Опрацьовано 19 пакетів документів, поданих інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при ГУ ДФС у Київській області. За результатами аналізу документів сформовано список з 15 кандидатів, рекомендованих членами ініціативної групи для участі у формуванні складу Громадської ради при ГУ Міндоходів у Київській області, пакети документів яких були оформлені відповідно до вимог постанови № 996 та рекомендацій ініціативної групи.

 питання 3 Порядку денного:

Обговорили пропозиції членів ініціативної групи щодо визначення регламенту установчих зборів, а також інші питання організації та проведення установчих зборів.

Вирішили:

1. Схвалити проект порядку денного установчих зборів.

2. Схвалити проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при ГУ ДФС у Київській області 16 грудня 2014 року о 15.00

 

Пропозиція підтримана одноголосно.

 

Голова Ініціативної групи                                           І.П. Шилов

 

 

Секретар Ініціативної групи                                      Т.М.Бардадим