Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Київщині за результатами проведених перевірок до бюджету забезпечено 17,5 млн. грн.

11.05.2018 -

Протягом січня-квітня 2018 року підрозділами аудиту Київської області проведено 199 документальних перевірок, в тому числі 52 планових та 147 позапланових перевірок.

За результатами проведених документальних перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань в сумі 1,7 млрд. грн., в тому числі за актами звітного року – 4,4 млн. гривень.

Станом на 1 травня 2018 року 17,5 млн. грн. вже надійшли до бюджету грошовими коштами. Крім того, в ході документальних перевірок зменшено неправомірно задекларовані підприємствами збитки на суму 1 млрд. грн., що дозволить у майбутніх періодах упередити несплату зазначених податків до бюджету, також, зменшено суму від'ємного значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом з ПДВ в розмірі 6,9 млн. гривень.

Крім того, за січень-квітня 2018 року проведено 580 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, за результатами яких до порушників податкового законодавства застосовані штрафні санкцій на загальну суму 7,5 млн. грн., з яких 3 млн. грн. сплачено до бюджету.