Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники податків Київщини сплатили 3,2 млрд. грн. єдиного внеску с початку року

15.06.2018 -

За повідомлення в.о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексія Кавиліна, надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за січень-травень 2018 року складають 3,2 мільярди гривень. Темп росту до 2017 року становить 132% із додатковою сумою у 773 млн. грн.

Наразі на Київщині зареєстровано 210 416 платників єдиного соціального внеску, з них 68 351 юридичних осіб та 142 065 фізичних осіб. Минулого року у відповідному періоді кількість зареєстрованих платників єдиного соціального внеску  становила 195 291, з них 64 363 юридичних осіб та 130 928 фізичних осіб.

  Водночас Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів  від 29 березня 2018 року № 393, який набув чинності 8 червня 2018 року, внесено зміни в Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

        Зокрема, цим наказом затверджено форму заяви про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства)  № 12-ЄСВ та оновлено форму повідомлення № 2-ЄСВ про взяття на облік платника єдиного внеску.

    Встановлено, що заява про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства)  за формою  № 12-ЄСВ підписується членом фермерського господарства та  головою фермерського господарства.

   Також оновлено форму повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску, на якого не поширюється дія Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (форма № 2-ЄСВ).

Встановлено, що у разі внесення змін до даних, що вказуються у повідомленні за формою N 2-ЄСВ (найменування, ПІБ, місцезнаходження, місце проживання платника єдиного внеску, контролюючого органу, в якому платник єдиного внеску перебуває на обліку тощо) таке повідомлення підлягає заміні у ДФС.

Для отримання нового повідомлення (у тому числі, замість зіпсованого чи втраченого) платник ЄСВ подає до контролюючого органу заяву із зазначенням причин заміни  та старе повідомлення (за наявності).

Протягом двох робочих днів після такого звернення ДФС видає (надсилає) платнику єдиного внеску нове повідомлення.