Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

З початку року на Київщині викрили 4 «конвертаційні центри»

15.06.2018 -

У поточному році працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області в ході проведених заходів ліквідовано 4 «конвертаційні центри», через які проконвертовано 1 млрд. 174 млн. грн. При  цьому ймовірні втрати бюджету складають 199 мільйонів гривень. Накладено арешт на грошові кошти на суму 2,5 млн. грн.

За результатами відпрацювання викритих «конвертаційних центрів» встановлено 37 суб’єктів господарської діяльності-вигодонабувачів, стосовно 19 – ініційовано проведення документальних перевірок, інших – на теперішній час збирається необхідна доказова база для проведення позапланових документальних перевірок, донарахувань та стягнення завданих державі збитків.

У поточному році оперативними підрозділами ініційовано проведення
86 перевірок СГД – вигодонабувачів «конвертаційних центрів», викритих у минулих роках, на даний час проведено 23 перевірки, за результатами яких донараховано 12 млн. грн., стягнуто – 5,4 млн. гривень.

За результатами проведених перевірок СГД-вигодонабувачів ФСПД, які не входили до «конвертаційних центрів» до бюджету донараховано 3,8 млн. грн., стягнуто – 4,2 млн. гривень.