Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податківці Київщини ліквідували черговий цех, у якому "готовили" сурогатний спирт

27.06.2019 -
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури виявили та ліквідували цех
з незаконного виробництва спирту на території регіону.

В рамках проведення операції «Акциз – 2019» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України, було встановлено групу осіб, які організували в одному з міст області підпільне виробництво спирту з недоброякісної сировини.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених у підпільних виробничих та складських приміщеннях, а також за місцями проживання фігурантів та в їх автомобілях, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 2 тис. 135 літрів прозорої рідини з характерним запахом спирту, 1 тис. 700 літрів рідини синього кольору з характерним запахом спирту, обладнання та інвентар для масового виробництва спирту, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, мобільні телефони та чорнові записи.

Всього вилучено товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю понад 1,3 млн. грн.,у т.ч. підакцизних товарів на суму майже 730 тис. грн. Триває слідство.