Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Турбота про дітей-справа кожного

24.10.2013

Нещодавно за ініціативою начальника Броварської ОДПІ Андрія Гуцало, відбулась зустріч представників компанії «Кока–Кола Беверіджиз  Україна лімітед» та благодійного фонду «Благомай» з метою надати допомогу дітям - сиротам, а також привернути увагу громадськості до питань сирітства. В ході зустрічі було прийнято рішення про передачу подарункового сертифікату на партії соків та чаю виробництва компанії «Кока-Кола» благодійному фонду для дитячих будинків.

Під опікою БФ «Благомай» знаходяться 15 дитячих будинків Київської області, у тому числі і дитячий будинок «Надія» Броварського району. Відносини з мешканцями Мокрецького дитячого будинку «Надія» у працівників Броварської ОДПІ давно стали дружніми. Завдяки сприянню Андрія Гуцала у співпраці між компанією «Кока–Кола» та БФ «Благомай» дитячі будинки, якими піклується благодійний фонд будуть отримувати смачні та корисні напої. 

Наприкінці зустрічі діти та всі присутні мали можливість відвідати єдиний у Європі музей компанії «Кока–Кола» та ознайомитись з процесом виробництва.

Броварська ОДПІ