Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Сільськогосподарські товаровиробники зобов’язані щорічно підтверджувати своє право платника єдиного податку четвертої групи

17.05.2016

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області звертає увагу платників, що спеціальні податкові режими регламентуються розділом XIV Податкового кодексу України. Зокрема, першою главою розділу XIV ПКУ встановлено основні вимоги застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Суб’єкти господарювання, які бажають набути або підтвердити статус платника єдиного податку користуються вимогами статті 298 ПКУ. Звертаємо увагу платників, що реєстрація платником єдиного податку є безстроковою, але разом з цим сільськогосподарські товаровиробники мають щорічно підтверджувати своє право перебувати у складі платників єдиного податку четвертої групи.

Якщо у сільськогосподарського товаровиробника у власності та/або користуванні, у тому числі на умовах оренди, є земельна(і) ділянка(и), що розташована(і) в межах території одного органу місцевого самоврядування, та місцезнаходження земельної ділянки співпадає з місцезнаходженням платника, то такий сільськогосподарський товаровиробник подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем перебування на податковому обліку) і загальну, і звітну податкову декларацію платника єдиного податку четвертої групи.

За земельні ділянки, що розташовані в межах одного району, але за різними кодами КОАТУУ, сільськогосподарський товаровиробник подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем перебування на податковому обліку) загальну податкову декларацію платника єдиного податку четвертої групи, а звітні декларації подає до контролюючого органу у відповідному районі, по кожному КОАТУУ - окрему декларацію. (лист - роз’яснення Державної фіскальної служби України з цього питання від 27.04.2016 №14988/7/99-99-12-03-05-17).

Крім того, у  разі зміни протягом поточного року площі сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у зв’язку з набуттям (втратою) на них права власності або користування платник єдиного податку четвертої групи зобов'язаний протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним податковим кварталом, в якому виникли такі зміни, подати податкову декларацію до відповідних контролюючих органів.

Білоцерківська ОДПІ