Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Черговий семінар по роз’ясненню законодавства провели у м.Вишгород.

19.05.2017

Вишгородська  ОДПІ завжди намагається оперативно інформувати платників податків про важливі  зміни. Саме тому було проведено черговий семінар по роз’ясненню актуальних новин податкового законодавства ,що регулюють порядок проведення розрахунків у 2017 році.

Під час зустрічі присутнім було роз”яснено останні зміни в законодавстві щодо  використання реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання, що здійснюють торгівлю технічно-складними побутовими товарами, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні.

Представник ГУ ДФС у Київській області окремо зупинився на Постанові Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №231 де затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Учасники семінару отримали  вичерпні відповіді на  всі проблемні питання .

Вишгородська ОДПІ