Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Зустріч із ЗМІ: Наповнення бюджетів та затвердження ставок

10.07.2017

Нещодавно в ході прес-конференції в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігор Орленко повідомив, що в умовах соціально-економічної нестабільності платники Білоцерківського регіону продовжують виконувати свої зобов’язання зі сплати податків і зборів.

Так, за підсумками січня – червня поточного року платниками податків регіону до Зведеного бюджету перераховано майже 1,7 млрд. гривень податків і зборів. Із них до державного бюджету сплачено 758,3 млн. гривень, до місцевого - 941,2 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження до бюджетів склали майже 215 млн. гривень. та  понад 244 млн. гривень відповідно.

Як відмітив Ігор Орленко, важливим чинником своєчасного наповнення бюджетів усіх рівнів є терміни прийняття та затвердження ставок податків місцевими органами самоврядування. Зокрема, п. 12.3.4 статті 12 Податкового кодексу України визначено, що рішення про встановлення місцевих податків  та зборів офіційно оприлюднюються відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується їх застосування.

Білоцерківська ОДПІ