Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Додаткові надходження до бюджету за рахунок діяльності оперативного управління Білоцерківської ОДПІ склали понад 3.4 млн. гривень

10.07.2017

Працівниками оперативного управління Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області за січень-червень поточного року припинено діяльність 2 конвертаційних центрів, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Київської та інших областей України, з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку. Проконвертована сума грошових коштів склала понад 440 млн. гривень, у тому числі сума сформованого ризикового податкового кредиту з ПДВ – 73,4 млн. гривень.

Крім того, співробітниками оперативного управління Білоцерківської ОДПІ спільно з оперативним управлінням ГУ ДФС у Київській області протягом І півріччя 2017 року здійснено заходи щодо протидії незаконному обігу підакцизних товарів. За результатами проведених заходів вилучено спирт, паливо-мастильні матеріали та лікеро-горілчані вироби на суму 334,5 тис. гривень.

В цілому, за 6 місяців 2017 відшкодовано збитків по кримінальному провадженню в сумі 2 ,7 млн. гривень та забезпечено надходження коштів до державного бюджету по відпрацюванню вигодонабувачів, викритого в минулому році «конвертаційного центру», на суму 778 тис. грн.

Білоцерківська ОДПІ