Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платниками Макарівщини сплачено 196,4 тис. грн екологічного податку

11.09.2017

     З початку 2017 року надходження екологічного податку до Зведеного бюджету склали 196,4 тис. грн. Це на 59,9 тис. грн гривень більше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. До Державного бюджету надійшло 39,3 тис.грн вищеназваного податку, до місцевого – 157,1 тис. гривень.

   Звертаємо увагу платників, що з 1 січня 2017 року збільшено ставки екологічного податку.

    Платники екологічного податку складають податкові декларації за формою, затвердженою наказом Мінфіну  від 17.08.2015 № 715 (в редакції наказу Мінфіну від 28.12.2016 №1177) та  подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до контролюючих органів та сплачують податок протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації:

за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти, розміщення протягом звітного кварталу відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах - за місцем розміщення стаціонарних джерел, спеціально відведених для цього місць чи об'єктів;

за утворення радіоактивних відходів та тимчасове зберігання радіоактивних відходів понад установлений особливими умовами ліцензії строк - за місцем перебування платника на податковому обліку у контролюючих органах.

Макарівьке відділення Вишгородської ОДПІ