Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сума надходжень до держбюджету від платників податків7-ми районів Київщини та м. Біла Церква зросла на 31,6 % - Павло Козирєв

29.12.2017

За січень-листопад 2017 року жителі Білоцерківського, Володарського, Рокитнянського, Сквирського, Ставищанського, Таращанського, Тетіївського районів та м. Біла Церква, які адмініструє Білоцерківське відділення ГУ ДФС у Київській області, поповнили державний бюджет на суму понад 1,2 млрд. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, сума надходжень зросла на 0,3 млрд. грн., що у процентному співвідношенні складає 31,6%.

Зокрема, коментуючи надходження у розрізі основних платежів, начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв відзначив позитивну динаміку у сплаті податку на доходи фізичних осіб, якого за 11 місяців 2017 року надійшло 0,3 млрд. грн., що на 41,1% більше за відповідний минулорічний показник.

Надходження військового збору за січень-листопад 2017 року у державний бюджет становлять майже 97млн. гривень. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 13%.

 Білоцерківське відділення ГУ ДФС у Київській області