Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Увага! Рахунки для зарахування надходжень по Узинській та Фурсівській об’єднаних територіальних громадах змінено

09.01.2018 -

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області звертає увагу платників, що у зв’язку з об’єднанням у 2017 році територіальних громад сіл, селищ, міст змінено реквізити рахунків для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад в частині податків і зборів, що зараховуються  до місцевих бюджетів. 

Рахунки для  зарахування надходжень для центрів об’єднаних територіальних громад введені в дію з 03.01.2018 року, а  рахунки для  зарахування надходжень по громадах, які увійшли до їх складу - закриті.

Зокрема, до Узинської ОТГ увійшли  Василівська с/р, Малоантонівська с/р, Тарасівська с/р, Олійниково-Слободська с/р, Михайлівська с/р, Йосипівська с/р, Розаліївська с/р, Фастівська с/р, Iванівська с/р та Узинська мр.

До Фурсівської ОТГ - Трушківська с/р, Матюшівська с/р, Пищиківська с/р (Сквирського району) та Фурсівська с/р.

Ознайомитись із реквізитами діючих рахунків можна в Центрі обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ за адресою: м. Біла Церква бул. Олександрійський 12.

Білоцерківська ОДПІ