Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Увага! Рахунки для зарахування надходжень по Тетіївській об’єднаній територіальній громаді змінено

09.01.2018 -

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області звертає увагу платників, що у зв’язку з об’єднанням у 2017 році територіальних громад сіл, селищ, міст змінено реквізити рахунків для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад в частині податків і зборів, що зараховуються  до місцевих бюджетів. 

Рахунки для  зарахування надходжень для центрів об’єднаних територіальних громад введені в дію з 03.01.2018 року, а  рахунки для  зарахування надходжень по громадах, які увійшли до їх складу - закриті.

Зокрема, до Тетіївської ОТГ увійшли  Бурковецька с/р, Голодьківська с/р, Горошківська с/р, Дзвеняцька с/р, Дібрівська с/р, Михайлівка с/р, Ненадихівська с/р, Росішківська с/р, Скибинецька с/р, Стадницька с/р, Степівська с/р, Тайницька с/р, Черепинська с/р та Тетіївська мр.

Ознайомитись із реквізитами діючих рахунків можна в Центрі обслуговування платників Тетіївського відділення Білоцерківської ОДПІ за адресою: м. Тетіїв, вул. Цвіткова, 22.

 Білоцерківська ОДПІ