Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про новації в оподаткуванні та декларування доходів громадян обговорили на семінарі

14.02.2018

Про зміни податкового законодавства та основні моменти цьогорічної кампанії декларування громадянами своїх доходів обговорили на семінарі, який відбувся у Макарівському відділенні Вишгородської ОДПІ для платників податків. 

Платникам було роз’яснено про зміни до податкового законодавства, які вступили в дію з 01.01.2018 року, питаннях виплати мінімальної заробітної плати,  нарахування ЄСВ. Крім того проінформували про новації в адмініструванні податку на майно, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку тощо. 

Заступник начальника Вишгородської ОДПІ Тетяна Коцюбира  нагадала учасникам про  кампанію декларування громадянами доходів та розповіла про випадки, коли подання декларації про майновий стан та доходи є обов’язковим, а також про особливості заповнення декларації на податкову знижку та про перелік витрат, дозволених для включення з метою отримання знижки.

Завершення семінару відбулось у форматі запитань - відповідей та активної дискусії. Учасники заходу  отримали  відповіді на всі поставлені питання. 

Макарівське відділення Вишгородської ОДПІ