Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За «круглим столом» з представниками бізнесу щодо надання адміністративних послуг ЦОП Києво-Святошинської ОДПІ та заповнення реквізитів платіжних документів

22.05.2018

Нещодавно під час проведення «круглого столу» з представниками бізнесу у Києво-Святошинській ОДПІ в. о. начальника Орленко Ігор Миколайович обговорив актуальну тему сьогодення, а саме надання адміністративних послуг Центром обслуговування платників Києво-Святошинської ОДПІ та заповнення реквізитів платіжних документів.

Ігор Миколайович зазначив, що для формування у громадян України вектору добровільної сплати податків на теперішній час актуальною задачею є орієнтація фіскальної служби саме на сервісні функції, зокрема – на обслуговування платників. Виконання цієї мети покладено безпосередньо на центри обслуговування платників, в яких громадяни мають можливість отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг Подварчук Людмила Миколаївна зазначила, що з початку 2018 року до Центру обслуговування платників Києво-Святошинській ОДПІ з урахуванням відділень звернулось 6580 відвідувачів, співробітниками Центру надано громадянам та суб’єктам господарювання 228219 адміністративних послуг. Також Людмила Миколаївна зазначила, що Державна фіскальна служба постійно удосконалює існуючі та пропонує нові електронні сервіси. Одним із нових сервісів є надання відомостей з Державного реєстру фізичних                       осіб-платників податків щодо отриманих доходів засобами телекомунікаційного зв’язку у безкоштовному програмному забезпеченні «Єдине вікно подання електронної звітності» (http://sfs.gov.ua) та Електронному кабінеті платника податків (http://cabinet.sfs.gov.ua).

З метою недопущення виникнення заборгованості, внаслідок допущення помилок при  заповненні реквізитів  розрахункових  документів, платникам були роз’яснені положення «Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів», затвердженого Наказом Міністерства фінансів України № 666 від 24.07.2015 року  із змінами та доповненнями та надані пам’ятки щодо заповнення реквізитів  розрахункових  документів на сплату податків.

В. о. начальника відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем Києво-Святошинській ОДПІ Крута Тетяна Миколаївна нагадала  присутнім, що з   переліком  відкритих  рахунків  для сплати податків платники податків території обслуговування мають змогу ознайомитись, завітавши до  відповідного ЦОП або на  субсайті територіальних органів ГУ ДФС у Київській області за посиланням http://kyivobl.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki.

Наприкінці зустріч в.о. начальника Києво-Святошинській ОДПІ Головного управління ДФС у Київській області Ігор Миколайович відзначив, що керівництво інспекції прагне, щоб обслуговування в ЦОПі стало для платників комфортним та передбачуваним процесом. Він також нагадав, що для отримання адміністративних послуг необхідно звертатися в Центр обслуговування платників за адресою: м. Вишневе, вул. Ломоносова 34, або за телефоном 044-406-00-16.

Жодне з заданих питань не залишилося поза увагою. Усі присутні отримати фахові роз’яснення та відповіді на свої запитання в режимі жвавого діалогу.

Києво-Святошинська ОДПІ