Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Ірпінські податківці взяли участь у форумі для представників бізнес-середовища

22.10.2018

Нещодавно представники Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області взяли участь у форумі  для представників бізнес-середовища  на тему: «Цілісна політика малого і середнього підприємництва як стабільне цивілізоване регуляторне середовище для повноцінної реалізації економічного потенціалу». Форум організовано та проведено громадською організацією «Підприємці Приірпіння та Всеукраїнським об’єднанням «Малий та середній бізнес України» за підтримки Ірпінської міської Ради.
Учасниками форуму стали представники підприємств, установ, організацій міста та селищ, фізичні особи-підприємці Приірпіння та інших областей України, представники влади, фахівці-експерти, науковці, представники громадських організацій, громадські діячі.
Основними питаннями роботи форуму стало визначення засад цілісної політики малого і середнього підприємництва: філософія підприємництва; досвід інших країн щодо діяльності малого і середнього підприємництва, розвиток підприємництва в Україні, стан економіки; створення органу щодо захисту малого і середнього підприємництва на державному рівні.
Під час заходу обговорено нагальні проблеми, що гальмують розвиток підприємництва , питання формування позитивної думки щодо дяльності ДФС,спрямованої на детінізацію економики та шляхи їх вирішення. Також розглянуто аспекти Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» щодо застосування  окремих його норм у сфері деоржавної допомоги.

Запропоновано концепцію реформування в контексті малого та середнього підприємництва що базується на поєднанні природнього та суспільного фактору. Також запропоновано створення української податкової моделі, що стимулюватиме українців займатись підприємництвом і дасть змогу поступово ставати конкурентоздатними власним виробництвом на європейському та світовому рівні.
Проведення зазначеного форуму стало основоположним чинником вирішення нагальних питань малого та середнього бізнесу.

 Ірпінське управління ГУ ДФС у Київській області