Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Ірпінському управлінні ГУ ДФС у Київській області вітали ветеранів податкової служби

30.10.2018

З найщиріших привітань з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та  ветеранів органів державної Податкової служби України розпочалася зустріч начальника Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області Максима Косовського з ветеранами та  пенсіонерами податкової служби. «Саме Ви стали основою податкової служби Ірпінщини та створили її  історію. Результатом вашої роботи став той величезний багаж досвіду, що ви передали нам, своїм наступникам»,  - підкреслив начальник Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області.

День вшанування  пенсіонерів і ветеранів державної податкової служби України відзначається щорічно 30 жовтня. В цей день вітають працівників-ветеранів, що стояли у витоків створення, тих, хто брав безпосередню участь у закладанні «фундаменту» сучасної служби,   створенні і вихованні працездатного високопрофесійного колективу фахівців, які  послідовно передавали і передають молоді свої знання, багатий практичний досвід, своє вміння працювати на загальний результат.   

Сповнена приємних вражень голова ради місцевого осередку всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» Людмила Лук”янчикова , яка пропрацювала в органах ДПС більше 35 років, подякувала за організацію свята, адже такі зустрічі є свідченням того, що працю старшого покоління не забуто.

Тож побажаємо  усім ветеранам податкової служби здоров'я, бадьорості духу, добробуту й злагоди в родинах і нехай радістю, добром і щастям буде наповнений  кожен день вашого життя!

Ірпінське управління ГУ ДФС у Київській області