Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про новації ЄСВ та легалізацію заробітної плати розповідали на семінарі

19.11.2018

Нещодавно в Макарівській податковій інспекції Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області відбувся семінар для платників податків щодо легалізації найманої праці та отриманих доходів та  законодавчих новацій по єдиному соціальному внеску.

Начальник Ірпінського управління Максим Косовський наголосив, що тінізація доходів і зайнятості населення негативно впливає на соціальну захищенність громадян. Оскільки одержуючи заробітну плату в „ конверті” працівник позбавляє себе соціальних гарантій та гідної пенсії в майбутньому.

Також присутнім розповіли про порядок звітування із ЄСВ за новою формою,  про тонкощі заповнення додатку 4 для роботодавців, звернули увагу на формуванні нового додатку 5 для фізичних осіб – підприємців та порядку звітування і сплати ЄСВ при ліквідації суб’єкта господарювання. Йшлося і про відповідальність за порушення законодавства по єдиному внеску.

Наприкінці семінару  платники  отримали відповіді на всі свої запитання  та  друковану продукцію по легалізації трудових відносин.

Макарівська ДПІ Ірпінського управління