Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За листопад 2018 року Центрами обслуговування платників Броварського управління надано понад 4 тисячі адміністративних послуг

10.12.2018

У зазначеному періоді видано 1687 довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України отримали 354 платники.

За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до центрів обслуговування звернулося 772 суб’єкти підприємницької діяльності.

Стати платником єдиного податку виявили бажання 300 суб’єктів підприємницької діяльності, 380 платників  отримали витяг з реєстру платників єдиного податку, також було здійснено  реєстрацію 324 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків,  надано 311 довідок  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Крім того, співробітники ЦОПів  Броварського управління ГУ ДФС у Київській області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.

Броварське управління ГУ ДФС у Київській області