Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За 2018 рік Центрами обслуговування платників Вишгородського управління надано 17,7 тисячі адміністративних послуг

18.01.2019

У зазначеному періоді видано понад 17,7 тисячі довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України отримали понад 2 тисячі платників.

За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до центрів  обслуговування звернулося 3,277 суб’єктів підприємницької діяльності.

Стати платником єдиного податку виявили бажання 2961 суб’єктів підприємницької діяльності, 3563 платників  отримали витяг з реєстру платників єдиного податку, також було здійснено  реєстрацію   2941  книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків,  надано понад 11440 довідок  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.  

Крім того, співробітники ЦОПів  Вишгородського управління ГУ ДФС у Київській області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.

 Вишгородське управління ГУ ДФС у Київській області