Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Для платників Бородянщини проведено тематичний семінар

28.01.2019

18 січня у приміщенні Бородянської ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області проведено тематичний семінар для платників податків «Новації податкового законодавства, які запроваджуються з 01 січня 2019 року та Деклараційна компанія про доходи, отримані у 2018 році».  

Представники фіскальної служби ознайомили бухгалтерів підприємств і організацій та фізичних осіб – підприємців (далі – ФОП) з останніми змінами податкового законодавства.

Фахівцями Бородянської ДПІ звернуто увагу платників на новації податкового законодавства, які запроваджуються з 01 січня 2019 року у зв’язку з набранням чинності  Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

На семінарі також були розглянуті актуальні питання подання річної податкової звітності ФОП, адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податку на доходи фізичних осіб та  соціальної пільги.

Особливу увагу приділено кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у  2018 році, яка розпочалась з 01.01.2019 і триватиме до 01 травня 2019 року. Крім цього, розглянуто питання і права на податкову знижку та акцентовано увагу на легалізації трудових відносин і відповідальності за порушення законодавства про працю.

Наприкінці семінару присутні отримали відповіді від фахівців фіскальної служби  на свої запитання.

Серед учасників була розповсюджена друкована продукція на податкову тематику.

                                                                                                                                                            Бородянська ДПІ Ірпінського управління