Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівцями центрів обслуговування платників Броварського управління ГУ ДФС у Київській області у січні - лютому 2019 року надано понад три тисячі адміністративних послуг

11.03.2019

Протягом січня-лютого 2019 року в Броварському та Славутицькому центрах обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали 3860 адміністративні послуги.

За цей період видано 1353 картки платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників.

Крім цього, видано 380 довідок - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 444  витяги з реєстру платників єдиного податку,  374 суб’єкти  господарювання зареєструвались платниками єдиного податку.

Крім вищесказаного, фахівці ЦОПів зареєстрували 428 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 290 книг обліку розрахункових операцій  та 124 реєстратори розрахункових операцій, також фізичним особам - підприємцям крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, проведено 24 реєстрації книг обліку доходів і витрат. Протягом січня-лютого поточного  року підтверджено статус податкового резидента України – 18 громадянам.

Для зручності відвідувачів, в приміщеннях ЦОПів,  співробітники Броварського управління ГУ ДФС у Київській області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.

Нагадаємо, перелік всіх адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на інформаційних стендах та на офіційному порталі Головного управління ДФС у Київській області за посиланням http://sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda.

Броварське управління ГУ ДФС у Київській області