Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Бородянщина провела черговий семінар для платників податків

18.04.2019

Декларування доходів – це особистий внесок кожного українця у розвиток нашої держави.

«З 1 січня поточного року в Україні триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2018 року», - зазначила начальник Бородянської ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС в Київській області Юлія Титенко під час проведення семінар-практикуму на тему: «Декларування доходів громадян отриманих у 2018 році. Порядок  подання та заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи громадян».

Керівник акцентувала увагу, що декларування доходів – це: виконання громадянами свого конституційного обов’язку, індивідуальний внесок у добробут держави, реалізація права громадян на податкову знижку. Також Юлія Титенко нагадала про основні випадки, при отриманні протягом звітного (податкового) року доходів, за яких необхідно обов’язково подати декларацію про майновий стан і доходи.

За вибором платника податків податкова декларація про майновий стан і доходи подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Під час проведення семінару –практикуму провідні фахівці управління надано платникам консультації та практичну допомогу у заповненні декларації.

Нагадуємо, що деклараційна кампанія - 2019, триватиме до 2 травня. Не зволікайте, звітуйте про отримані доходи у 2018 році заздалегідь!

Для громадян, які бажають скористатися правом на отримання податкової знижки, кінцевий термін подання декларації - 31 грудня поточного року.

Бородянська ДПІ Ірпінського управління