Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Семінар-практикум у Богуславській ДПІ Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області

28.05.2019

22 травня 2019 у Богуславській ДПІ Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області відбувсячерговий семінар-практикум, ключовою темою якого було ознайомлення платників податків з електронними сервісами органів ДФС, - з їх різноманіттям та можливостями.

Семінар відкрила начальник Богуславської ДПІ Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області В.В. Підопригора, яка наголосила, що значна частина платників податків вже знайома тауспішновикористовує сервісподання звітності в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, проте на офіційному веб-порталі ДФС існує велика кількість інших сервісів і завдання цього семінару - практикуму полягає в ознайомленні його учасників із основними з них та проведення практичного заняття по роботі з електронними сервісами.

СДІ Богуславської ДПІ Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області Колесник Л.І.інформував учасників семінару про функціонування сервісів «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Інформація про максимальні роздрібні ціни», «Реєстр індивідуальних податкових консультацій», «Система обліку публічної інформації» та розширив їх знання про можливості «Електронного кабінету». Акцентував увагу на поданні податкової звітності в електронному вигляді, інформувавши про перелік реєстраційних документів необхідних для отримання послуг електронного цифрового підпису.

Також Колесник Л.І. провів з платниками податків практичні заняття та надав відповіді на запитання присутніх.

Учасники семінару дякували співробітникам ДПІ за отриману інформацію та навички у роботі, здобуті під час семінару.