Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ЛІЦЕНЗУВАННЯ ПРОДАЖУ ТА ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО

03.07.2019

В Баришівсько-Березанській  ДПІ Бориспільського управління ГУ ДФС у Київській області 03.07.2019 року відбувся семінар-практикум на тему «Зберігання пального: як отримати ліцензію» за участі керівництва Баришівсько-Березанської  ДПІ та юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадян Баришівського району та м.Березань.

Було роз’яснено норми ст.15 Закону України від 19.12.2005 № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (в редакції з 01.07.2019) щодо ліцензування продажу та зберігання пального. Розглянуто весь перелік документів, що подаються разом з заявою на придбання ліцензії на право виробництва пального, право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального.

На семінарі – практикумі було наголошено, що дані зміни в тому числі стосуються і аграріїв в частині зберігання агропідприємством пального. Згідно із ними, аграрії до 1 липня повинні були отримати ліцензію на зберігання палива на своїй території.

Бориспільське управління