Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Київщині виявлено ухилення від оподаткування горіхів на 26,5 млн. гривень

31.12.2015 -

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Київський області спільно з працівниками Прокуратури Київської області виявлено факт порушення податкового законодавства службовими особами ТОВ «Е» та ТОВ «П», які внаслідок неналежного відображення у бухгалтерському обліку закупівлі волоського горіху протягом двох років, ухилилися від сплати податків на суму понад 26,5 млн. гривень.

Волоські горіхи скуповувалися представниками ТОВ «П» та ТОВ «Е» у населення за готівку, без сплати податку на доходи з фізичних осіб та військового збору. Накопичення, кінцева обробка та пакування горіха здійснювалося на виробничій базі у Рівненській області. Митне оформлення експорту горіху проводилося на Київській митниці ДФС.

За результатами обшуку, виявлено та вилучено товару «горіхи волоські» загальною вагою нетто 100 тис. кг., який згідно митних декларацій оцінено у 626,2 тис. євро, а в гривневому еквіваленті біля 18 млн. гривень.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Київщині виявлено ухилення від оподаткування горіхів на 26,5 млн. гривень