Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Руслан Гришко: “Зменшення кількості проведених перевірок свідчить про суттєве зниження фіскального тиску на платників податків області”

17.03.2017 -

Протягом січня-лютого 2017 року підрозділами аудиту Київської області проведено 91 документальну перевірку. Це на 76 перевірок менше, ніж за січень-лютий місяць 2016 року, в тому числі 34 планові та 57 позапланових перевірок.

За словами заступника начальника ГУ ДФС у Київській області Руслана Гришка, зменшення кількості проведених перевірок відбувається к контексті реалізації ризико-орієнтованого підходу до вирішення питань щодо визначення об’єкту перевірок. “Мета цього підходу – унеможливити випадки безпідставних перевірок добропорядних платників, які працюють виключно у правовому полі та сумлінно сплачують податки до бюджету держави. Таким чином, зменшення з початку року кількості таких перевірок свідчить про суттєве зниження фіскального тиску на платників податків області”, – зазначив Руслан Юрійович.

За результатами проведених документальних перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань в сумі 50,3 млн. грн., в тому числі за актами звітного року – 8,8 млн. гривень.

Станом на 1 березня поточного року 9 млн. грн. вже надійшли до бюджету грошовими коштами. Крім того, в ході документальних перевірок зменшено неправомірно задекларовані підприємствами збитки на суму
20,1 млн. грн., що дозволить у майбутніх періодах упередити несплату зазначених податків до бюджету.

Крім того, за січень-лютий місяць 2017 року проведено 402 фактичні перевірки платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, за результатами яких до порушників податкового законодавства застосовані штрафні санкцій на загальну суму 2,5 млн. грн., з яких 1,1 млн. грн. сплачено до бюджету.