Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Підсумки роботи оперативного управління ГУ ДФС у Київській області за І квартал 2017 року

20.04.2017 -

З початку поточного року на підставі матеріалів, зібраних оперативними підрозділами ГУ ДФС у Київській області, в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 29 кримінальних правопорушень, з яких 25 або (86%)  відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких.

Крім цього, закінчено 5 кримінальних проваджень, які за
ч. 4 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) направлено до суду, з повним погашенням завданих державі збитків на суму 61,5 млн. грн.

За фактами незаконної заяви на відшкодування ПДВ з державного бюджету розпочато 3 кримінальних провадження на суму 22,8 млн. грн. Також у період січень-березень 2017 року у ході проведених заходів працівники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області ліквідували   1 «конвертаційний центр», через який проконвертовано 200 млн. грн. Ймовірні втрати бюджету становлять більше 33 мільйонів гривень.

У напрямку протидії кримінальним правопорушенням у митній сфері
з початку року за матеріалами оперативних працівників розпочато
5 кримінальних проваджень. Сума встановлених збитків по зазначеним провадженням складає 6,1 млн. гривень. У ході проведених заходів відшкодовано збитків на суму 2,4 млн. гривень.

До митних органів направлено 4 орієнтування та проведено 4 митних огляди. В рамках кримінальних проваджень накладено арешт на товарно-матеріальні цінності загальною вартістю 516,8 тисяч гривень.