Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Розстрочення сплати ПДВ

21.04.2017 -

ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 року № 196 затверджено порядок надання розстрочення ПДВ під час ввезення на митну територію України устаткування та обладнання для використання у деревообробному виробництві та для виробництва медичних виробів. Передбачено, що надання ПДВ здійснюватиметься відповідно до порядку, встановленого Податковим кодексом. Розстрочення сплати (рівними частинами) надаватиметься контролюючими органами за заявою платника податків ПДВ на термін до 36 календарних місяців без нарахування процентів та пені, визначених п. 129.5 ст. 129 цього Кодексу.

У разі нецільового використання устаткування та обладнання, ввезених на митну територію України, з отриманням розстрочення сплати ПДВ платник податку зобов’язаний сплатити податкові зобов’язання за результатами податкового періоду, на який припадає таке порушення, у сумі, розрахованій як позитивна різниця між сумою ПДВ, що мала бути сплачена із зазначених операцій у момент ввезення таких товарів, та фактично сплаченою сумою, а також сплатити пеню, нараховану на таку суму податку, виходячи із 120% облікової ставки Нацбанку України, що діяла на день сплати податкового зобов’язання, за період з дня ввезення таких товарів до дня збільшення податкового зобов’язання.