Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Легалізація заробітної плати - головне питання сьогодення

19.06.2017 -

Минулого тижня відбулася селекторна нарада під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка за участі Міністра соціальної політики України Андрія Реви та представників інших органів влади.  

У ході нараді обговорювали питання легалізації зайнятості населення, надання субсидій громадянам та підвищення рівня мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3 200 гривень.

Участь у нараді також взяв в.о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін.

Зокрема, він зауважив, що одним з напрямів роботи фіскальної служби є організація заходів, спрямованих на легалізацію заробітної плати і робочих місць, а також  детінізація доходів громадян. «Така робота направлена, у першу чергу,  на підвищення рівня виплаченої заробітної плати. В результаті вжитих заходів на 106 підприємствах Київщини значно зріс рівень заробітної плати, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 118,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, 9,6 тис. грн. військового збору та 121 тис. грн. єдиного соціального внеску», - зазначив Олексій Анатолійович.

Так, встановлено 7 випадків порушення роботодавцем законодавства щодо оформлення трудових відносин з 22 найманими особами, а сума виплаченого їм доходу без утримання та перерахування до бюджету податків, склала майже 2,8 млн. грн. До бюджету додатково надійшло ПДФО в сумі 240 тис. грн. «За рахунок систематичної роботи з детінізації ринку праці за січень-квітень 2017 рік додатково залучено до офіційної державної реєстрації 303 підприємця, які сплатили до бюджету 298 тисяч гривень податків та зборів. Крім цього, на виконання Плану заходів щодо координації спільних дій з виявлення фактів використання праці неоформлених працівників, ГУ ДФС у Київській області підтримує систематичний обмін інформацією з Пенсійним фондом та ГУ Держпраці у Київській області щодо кількості легалізованих робочих місць, виявлених за результатами перевірок та інших заходів», -  підкреслив Олексій Кавилін.