Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Євген Азаров: «Податківцям-«фантомівцям» - вдячність та шана»

19.06.2017 -

Сьогодні у Головному управлінні ДФС у Київській області урочисто зустрічали Олександра Шаранданова – працівника відділу оперативного реагування, який днями прибув із зони проведення антитерористичної операції на сході України.

Протягом чотирьох місяців він ніс службу у складі спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» на одному з контрольних пунктів перетину лінії розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях. В обов’язках Олександра Шаранданова та інших добровольців-«фантомівців» спільно зі співробітниками правоохоронних органів – здійснення контролю за переміщенням громадян, викриття фінансових злочинів у зоні АТО, а також  протидія незаконному перевезенню товарів через лінію розмежування. 

Перший заступник начальника  ГУ ДФС у регіоні Євгеній Азаров привітав бійця з поверненням та висловив подяку за вагомий внесок у збереження територіальної цілісності та незалежності України, а також захист економічних інтересів держави, вручивши Олександру відзнаку працівника податкової міліції.

«Я щиро бажаю всім нашім бійцям  якнайшвидше повернутися до рідних домівок – під мирним небом – живими, неушкодженими та здоровими. Своєю присутністю на буремних східних територіях України наші бійці щодня демонструють професійність та мужність, тримаючи оборону в зоні антитерористичної операції, за що їм безмежна вдячність та шана», - зазначив Євгеній Азаров.   

В свою чергу, начальник оперативного управління ГУ ДФС Київської області Роман Потапов подякував Олександру Шаранданову за добровільне виконання свого конституційного обов’язку на сході України та висловив надію на швидке повернення решти офіцерів.

 Загалом у складі спеціального підрозділу Державної фіскальної служби "Фантом" перебували 30 податківців Київщини. З них – 4 продовжують службу на захист країни.  

Фотоматеріали по темі

/
  • Євгеній Азаров: «Податківцям-«фантомівцям» - вдячність та шана»