Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку року на Київщині ліквідували 3 «конвертаційні центри»

13.07.2017 -

У поточному році працівники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області в ході проведених заходів ліквідували 3 «конвертаційні центри», через які проконвертовано 660 млн. грн. При цьому  ймовірні втрати бюджету складають 109,4 млн. гривень. Вилучено та накладено арешт на грошові кошти на суму близько 3 млн. гривень.

У ході відпрацювання викритих «конвертаційних центрів» наразі встановлено 24 суб’єкти господарської діяльності-вигодонабувачі. Щодо 4 з них ініційовано та проведено перевірки, за результатами яких донараховано та сплачено до бюджету 1,2 млн. грн. Стосовно решти – збирається  необхідна доказова база для проведення позапланових документальних перевірок, донарахувань та стягнення завданих державі збитків.

При цьому, за результатами проведених перевірок суб’єктів господарської діяльності-вигодонабувачів «конвертаційних центрів», викритих у минулих роках, до бюджету надійшло коштів на суму 854 тис. гривень.