Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

З початку року державі відшкодовано збитків на 68,3 млн. грн.

17.07.2017 -

З початку 2017 року на підставі матеріалів, зібраних оперативними підрозділами ГУ ДФС у Київській області, в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 49 кримінальних правопорушень, з яких 41 або 84% відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких. Крім цього, слідчі завершили та направили до суду 14 кримінальних проваджень, що обліковані в ЄРДР за матеріалами оперативних працівників, з яких 6  – з обвинувальним актом та 8 – за ч. 4 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) у зв'язку з повним погашенням завданих державі збитків на суму 68,3 млн. грн.)

В рамках протидії оборудкам з ПДВ у  першому півріччі поточного року за фактами незаконних заяв на відшкодування ПДВ з державного бюджету розпочато 5 кримінальних проваджень на суму 34,3 млн. грн. та 1 – за фактом незаконного відшкодування ПДВ на суму 1,1 млн. гривень.

Крім цього, розпочато 11 кримінальних проваджень за фактами ухилення від сплати ПДВ на суму 28,4 млн. грн. та відшкодовано збитків по кримінальних провадженням даної категорії зареєстрованих в ЄРДР у минулих роках на суму понад 4 млн. гривень.