Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Зернотрейдери намагалися завдати збитків державі на суму близько 1 млрд. гривень

12.09.2017 -

Працівники оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно зі слідчими Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України викрили схему незаконного експорту сільськогосподарської продукції.

В рамках досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364, ч.2 ст.205 ч.3 ст.212 КК України, було встановлено групу осіб, яка з метою прикриття своєї незаконної діяльності та проведення незаконних операцій з вивезення сільськогосподарської продукції за межі митної території України створили, зареєстрували та придбали корпоративні права низки підприємств.

Вказані підприємства не звітують в податкові інспекції взагалі або звітність не відповідає обсягам проведених операцій. При цьому вони здійснювали експортні операції на загальну суму близько 5 млрд. гривень. Експортована продукція закуповувалася за готівку на внутрішньому ринку без відображення даних операцій в податковому та бухгалтерському обліках. Таким чином, ухилившись від сплати податку на прибуток, державному бюджету України завдано шкоди на загальну суму близько 1 млрд. гривень.

За результатами проведених 12 обшуків за місцем проживання співучасників злочинної групи та офісних приміщень, а також в морських і річкових портах, розташованих в Одеській і Херсонській областях, було вилучено 51,5 тис. тонн сільськогосподарської продукції на загальну суму понад 212 млн. гривень, підроблені печатки органів державної влади, печатки підприємств з ознаками фіктивності, штампи і печатки нотаріусів, а також бухгалтерські документи та чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність.

Вилучена сільськогосподарська продукція залишена на відповідальне зберігання в терміналах за місцем вилучення.

Досудове розслідування кримінального провадження триває.