Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Київщині представили нового керівника Білоцерківського відділення ГУ ДФС області

30.10.2017 -

30 жовтня 2017 року в. о. начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області Олексій Кавилін представив нового керівника Білоцерківського відділення ГУ ДФС Київщини Павла Козирєва працівникам. До свого призначення на цю посаду Козирєв очолював міську раду м. Українка (Київська область) з 2002 року. Призначення відбулося відповідно до наказу №727-о від 27 жовтня 2017 року.

У ході виступу Кавилін підкреслив, що Павло Генріхович має достатній діловий та управлінський досвід задля здійснення покладених на нього обов’язків, висловивши надію на те, що він вміло застосує свої професійні навички та знайде взаєморозуміння з підлеглими. «Основними принципами успішної взаємодії фіскальної служби з бізнесом є партнерство, прозорість та відкритість. Саме цих умов ми маємо дотримуватися під час спілкування з представниками бізнесу. Наразі, завдяки реалізації концепції реформування ДФС, створюється міцна платформа для сталого розвитку бізнесу в Україні, що передбачає можливість одержувати стабільний прибуток, а державі – забезпечувати надходження до бюджету.  Така співпраця, у свою чергу, надасть можливості успішно реалізовувати програми соціально-економічного розвитку регіону загалом», - зауважив Олексій Анатолійович.  

Крім цього, очільник фіскальної служби регіону зазначив, що оновлення кадрового складу органів ДФС на районному рівні відбувається відповідно до реалізації концепції реформування ДФС. «Мета реформи – трансформація ДФС у сучасний сервісний орган адміністрування податків шляхом автоматизації процесу адміністрування податків, підвищення прозорості роботи служби задля зменшення тиску на бізнес», - повідомив Олексій Кавилін. 

Нагадаємо, що реформа ДФС була розроблена Мінфіном з урахуванням рекомендацій міжнародних партнерів України, зокрема, Міжнародного валютного фонду, Митно-прикордонної служби США, Міністерства фінансів США та Європейської Комісії.