Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Київській митниці ДФС попередили незаконне переміщення валюти

14.11.2017 -

Готівку на суму30 800 доларів США незаконно намагався вивезти за межі України  громадянин Йорданії. Валюту, що знаходилась в одному з відділень дорожньої сумки  пасажира  (ручній поклажі) було виявлено після перетину пасажиром «білої лінії», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор».

Митники поцікавилися в іноземця щодо наявності в нього готівки, на що громадянин відповів, що має 30 000 доларів США. Після цього чоловіка було запрошено до службового приміщення митниці, де ним була видана готівка, сума якої складала: 30 800 доларів США.

 Зазначена готівка переміщувалась без ознак приховування. Зі слів громадянина Йорданії, готівка належить йому особисто.

 З виявленої суми йому було пропущено 11 600 доларів США.  За протоколом про порушення митних правил до винесення судом рішення у справі вилучено 19 200 доларів США, що в перерахунку становить більше півмільйона гривень.

Зазначимо, з початку року працівники Київської митниці ДФС склали 220 протоколів про порушення митних правил, де фігурувала валюта, на загальну суму понад 32 млн. грн.

За словами відповідних фахівців, порушення під час ввезення/вивезення валюти залишаються найпоширенішими серед зафіксованих у пункті пропуску «Бориспіль».