Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Підрозділи аудиту ГУ ДФС у Київській області провели на 306 перевірок менше, ніж торік

14.11.2017 -

Протягом січня-жовтня 2017 року підрозділами аудиту Київської області проведено 510 документальних перевірок, що на 306 перевірок менше, ніж за січень-жовтень 2016 року, в тому числі 145 планових та 365 позапланових. За результатами проведених документальних перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань в сумі 1,1 млрд. грн., в тому числі за актами звітного року – 315,8 млн. гривень.

Станом на 1 листопада поточного року 63,6 млн. грн. вже надійшли до бюджету грошовими коштами. Крім того, в ході документальних перевірок зменшено неправомірно задекларовані підприємствами збитки на суму 104,5 млн. грн., що дозволить у майбутніх періодах упередити несплату зазначених податків до бюджету. Крім цього, зменшено суму від'ємного значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом з ПДВ у розмірі 34,4 млн. грн. та зменшено суму ПДВ, заявлену до відшкодування з бюджету, у розмірі 0,8 млн. гривень.

За 10 місяців 2017 року проведено 2 095 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. За їхніми результатами до порушників податкового законодавства застосовані штрафні санкцій на загальну суму 16,3 млн. грн., з яких 8,8 млн. грн. сплачено до бюджету.