Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Олексій Кавилін: «Сума надходжень до держбюджету від платників податків Київщини зросла на 34%»

06.12.2017 -

За січень-листопад 2017 року Головним управлінням ДФС у Київській області до зведеного бюджету забезпечено 16,3 млрд. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, сума надходжень зросла на 3,7 млрд. грн., що у процентному співвідношенні складає 29%.

За повідомленням в.о. начальника фіскальної служби регіону Олексія Кавиліна, до Державного бюджету за січень-листопад 2017 року зібрано 7,5 мільярдів гривень. Враховуючи темп росту до фактичного показника відповідного періоду 2016 року, що складає 134,2%, додатково до держбюджету надійшло майже 2 мільярди гривень.  

Зокрема, коментуючи надходження у розрізі основних платежів, Олексій Кавилін відзначив позитивну динаміку у сплаті податку на додану вартість. Так, платниками податків Київщини забезпечено надходження до державного бюджету у сумі 3,4 мільярди гривень. Це на 35% або 882 мільйони більше за минулорічний показник.

Майже півтора мільярди гривень одержано від сплати податку на прибуток підприємств, що у порівнянні з 2016 роком на 40% більше.  Додатково до державної скарбниці надійшло 415 млн. гривень.

Майже на 40% зросла сума перерахувань від сплати податку на доходи фізичних осіб – 1,8 млрд. грн. із додатковими надходженнями на суму 501 млн. гривень. На обороноздатність країни спрямовано 525 млн. грн. військового збору з темпом росту у приведених умовах 121%  до відповідного періоду 2016 року. Додатково на потреби армії зібрано  90 млн. гривень.