Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Київщині знову викрили підпільний цех з виготовлення алкогольного фальсифікату

06.12.2017 -

У ході спільних дій працівники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області та співробітники Служби безпеки України у м. Києві та Київській області припинили діяльність підпільного цеху з незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

Під час перевірки інформації щодо можливого незаконного виготовлення та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв було проведено огляд нежилого приміщення, що у м. Біла Церква.

За результатами проведеного огляду з незаконного обігу вилучено наступне:

-  250 л. спирту (25 дал.) орієнтовною вартістю 27,5 тис. гривень;

-  2,6 тис. л. горілки (261,3 дал.) орієнтовною вартістю 473,5 тис. гривень;

-  обладнання й знаряддя  для виробництва фальсифікованої алкогольної продукції (пусті пластикові бутлі об’ємом 5л., пластикові бочки, картонні коробки типу «бег-ін-бокс» з написом «Пшенична», шланги, лійки, пластикові ємкості об’ємом 0,5 літра)  орієнтовною вартістю 30 тис. гривень.

Приблизна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей склала  531 тис. грн., із них підакцизних товарів на суму 500 тис. гривень.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно. За даним фактом розпочато досудове розслідування кримінального провадження.