Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Кампанія декларування доходів добігає завершення

12.04.2018 -

Добігає кінця кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році: остаточний термін подачі декларації про майновий стан і доходи – 2 травня поточного року. Заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Оксана Міюц нагадала, що громадяни, які здають в оренду рухоме та нерухоме майно, зобов’язані подати декларацію до податкової інспекції за місцем реєстрації та сплатити податки з отриманих доходів.

«Кожен громадянин, який не зареєстрований як самозайнята особа, але надає рухоме та  нерухоме майно в  довгострокову чи подобову оренду, має сплатити з отриманого доходу податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18% та військовий збору розмірі 1,5%», - повідомила Оксана Олександрівна. Крім цього, вона підкреслила, що  сума, зазначена в поданій декларації, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2018 року.

«Сплата податку на доходи фізичних осіб поповнює місцеві бюджети та є  джерелом фінансування програм соціального та економічного розвитку територіальних громад, тому закликаю подати декларацію та сплатити податки вчасно», - зазначила заступник начальника податкової служби регіону.  

З детальною інформацією щодо порядку заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи та її формою можна ознайомитись на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2018.

Податкову декларацію про майновий стан і доходи  можна подати в електронному вигляді, використовуючи   електронний сервіс ДФС «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.sfs.gov.ua/ та особисті ключі електронного цифрового підпису.