Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До уваги платників податків: Змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

13.06.2018 -

Головне управління ДФС у Київській області інформує, що  відповідно до наказів  Міністерства фінансів  України від 29.01.2013 року №43 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування  доходів та інших надходжень державного бюджету», від 23.08.2012 року №938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування  місцевих бюджетів» та від 22.06.2012 року №758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків  у національній  валюті в органах Державної казначейської служби України» із змінами,  з  02 липня 2018 року запроваджується централізована модель  виконання дохідної частини державного та  місцевих бюджетів.

У зв’язку зі зміною порядку відкриття дохідних рахунків з 02.07.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

У другій декаді червня реквізити рахунків будуть розміщені на веб-сторінках Головних управлінь Державної казначейської служби України та доведені до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету.

Враховуючи зазначене, Головне  управління ДФС у Київській області  повідомляє, що з 02 липня 2018 року  змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.   

Реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів на субсайті ГУ ДФС у Київській області розміщуються за посиланням: http://kyivobl.sfs.gov.ua/.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/