Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці Головного управління ДФС у Київській області провели семінар на Білоцерківщині

10.08.2018 -

Днями, для новостворених фізичних осіб - підприємців Білоцерківського регіону, фахівцями Головного управління ДФС у Київській області та Білоцерківської ОДПІ  проведено загальний семінар на тему: «Реалізація правопросвітницького проекту „Я маю право”. Реалізація проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій. Порядок сплати ЄСВ фізичними особами - підприємцями. Можливості електронного кабінету платника».

Відкриваючи захід, очільник Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Віталій Голодняк зазначив, що розпочинати власну справу набагато простіше підприємцям, обізнаним з основними вимогами податкового законодавства.

Начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв зробив наголос на важливості постійної комунікації з бізнесом та активному використанні ними в своїй діяльності електронних сервісів розроблених ДФС України.

Начальник відділу досудового врегулювання спорів юридичного управління ГУ ДФС у Київській області Андрій Федос розповів про основні положення правопросвітницького проекту „Я маю право”, а також детально зупинився на порядку оскарження платниками податків податкового повідомлення – рішення.

Головний державний інспектор відділу комунікацій управління організації роботи  ГУ ДФС у Київській області Людмила Гребельник ознайомила з основними положеннями Закону України від 08.07.2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Також закликала підприємців не допускати випадки виплати заробітної плати  в „конвертах” або нижче мінімального рівня.

Головний державний ревізор інспектор відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту  ГУ ДФС у Київській області Віталій Власюк ознайомив присутніх із інноваційною системою реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій – e-Receipt, яка розроблена ДФС України. Зазначав, що дана система  передбачатиме оnline реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони), без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

Начальник відділу електронних сервісів та звітності управління обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ  ГУ ДФС у Київській області Оксана Коломієць повідомила, що для зручності платників вже кілька років успішно працює сервіс фіскальної служби України "Електронний кабінет платника" за допомогою якого можна не тільки подати всю податкову звітність, не відвідуючи податкову інспекцію, а й перевірити стан розрахунків за всіма видами податків тощо.

У проведенні семінару для новостворених підприємців, окрім фахівців фіскальної служби взяла участь Олена Хотенко - Голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Київській області. Вона ознайомила учасників з основними принципами роботи та порядком надання  інформаційно-консультативної допомоги  платникам податків.

 Такі спільні заходи є досить корисними для платників податків. Платники отримали відповіді на актуальні запитання, практичні поради щодо застосування податкового законодавства та друковану продукцію з роз'ясненнями.

Фотоматеріали по темі

/
  • Фахівці Головного управління ДФС у Київській області провели семінар на Білоцерківщині