Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В рамках протидії правопорушенням у митній сфері на Київщині розпочато 7 кримінальних проваджень

10.08.2018 -

 В напрямку протидії кримінальним правопорушенням у митній сфері з початку року за матеріалами оперативних працівників розпочато 7 кримінальних проваджень, в т.ч. 5 - за ч. 3 ст. 212 КК України.

У поточному році слідчими завершено 2 кримінальні провадження даної категорії та направлено до суду за ч. 4 ст. 212 КК України, у зв'язку з повним погашенням завданих державі збитків на суму понад 1,9 млн. гривень.

Припинено діяльність 1 «центру мінімізації митних платежів», в ході відпрацювання якого, встановлено 6 СГД-вигодонабувачів, щодо яких ініційовано проведення документальних перевірок.

До митних органів направлено 17 запитів щодо перевірки правильності визначення митної вартості товарів за результатами розгляду яких суму митних платежів додатково збільшено на 1 млн. 490 тис. гривень.

До митних органів направлено 14 орієнтувань та проведено 15 митних оглядів, за результатами яких складено 45 протоколів про порушення митних правил на суму 66,2 млн. гривень.     

За результатами направлених оперативними працівниками до підрозділів аудиту відомостей щодо порушень митного законодавства при здійсненні імпорту товарів по заниженій митній вартості та формування штучного податкового кредиту, проведено документальну перевірку, за результатами якої донараховано 16,1 млн. гривень.

В рамках досудового розслідування кримінальних проваджень накладено арешт на ТМЦ загальною вартістю 141,7 млн. гривень.

По 11 СГД (з них 6 суб’єкти ЗЕД) накладено арешт на суми ліміту ПДВ на 89,4 млн. гривень.